| couleur | Green |
|---|---|
| Marque | Salviati |
| Quantité unitaire | 1 |
| Hauteur | 52.5 cm |
| Matière | Glass |
| Longueur | 7 cm |
| Largeur | 9 cm |
| Type | Vase |
MODERN design VASE PIZZICATI MURANO Venice Signed N. MORETTI
$761.00
STUNNING !! Hand-formed and decorated , the hand, gilded , the gold leaf, made from the famous Salviati glassworks, Murano island , Venice. glass finish with the “VELATO” touch 2003 creation from designer Norberto MORETI ! Impeccable condition ! NEW never used, see photos , 52.5 cm x 7 cm
In stock
























