| Poids | 1 kg |
|---|---|
| Période | 19th century and earlier |
| Quantité unitaire | 1 |
| Sous-type | Living room |
| Unité de mesure | m |
| Couleur dominante | Silvered |
| Hauteur | 14 cm |
| Matière | Bronze |
| Largeur | 8 cm |
| Type |
19th-century animal WADING BIRD gilt and silvered bronze CANDLESTICKS
$484.00
VERY GOOD CONDITION, Patinated, 14 cm x 8 cm, fine chasing, great presence, see photo!!
In stock


